| Make | Caterpillar |
|---|---|
| Engine Model | Cat C2.1 ACERT |
| After-Sales Service | Lifelong remote technical guidance |
| Length*Width*Height | 5.89m*1.86m*2.55m |
| Product Name | Caterpillar CAT305.5E2 excavator |
| Working Hour | 997h |
|---|---|
| After-Sales Service | Lifelong remote technical guidance |
| Company Location | Shanghai, China |
| Engine Model | Cat® C9 ACERT |
| Make | Caterpillar |
| Moving Type | Track Excavator |
|---|---|
| Engine | SAA4D95LE turbocharged engine |
| Maximum Digging Height | 7150mm |
| Cab Features | Quiet and comfortable cab space, good front and rear visibility, large-capacity automatic air conditioning |
| Location | Shanghai, China |
| Driving Form | Hydraulic |
|---|---|
| Engine Model | Cat® C9ACERT™ |
| Machine Weight | 33750kg |
| Working Hour | 969h |
| Origin | Japan |
| Höchstgröße der Grabung | 3455 mm |
|---|---|
| Motor | Ursprung |
| Zustand | Verwendet |
| Gewicht | 3.5ton |
| Typ | Ausgrabungsmaschine |
| Bewegungsart | Kettenbagger, Rad-Bagger |
|---|---|
| Motor | Original japanischer Motor |
| Erstellen | Kürbis |
| Lieferzeit | 5 bis 8 Tage |
| Zahlungsbedingungen | L/C, D/A, D/P, T/T, MoneyGram |
| Bewegungsart | Ausgrabungsmaschine |
|---|---|
| Motor | Ursprung |
| Erstellen | ZX50U |
| Jahr | 2020 |
| Geschwindigkeit | 6 km/h |
| Motor | Ursprung |
|---|---|
| Zustand | Verwendet |
| Gewicht | 3.5ton |
| Typ | Krawler |
| Farbe | Gelb |
| Bewegungsart | Ausgrabungsmaschine |
|---|---|
| Motor | Ursprung |
| Erstellen | ZX55 |
| Jahr | 2020 |
| Geschwindigkeit | 6 km/h |
| Bewegungsart | Ausgrabungsmaschine |
|---|---|
| Motor | Ursprung |
| Erstellen | ZX60 |
| Jahr | 2020 |
| Geschwindigkeit | 6 km/h |